Asics Gtcool Xpress 208

Asics Gtcool Xpress 208

Asics Gtcool Xpress 201 Asics żelkwant 360 Cm Ecco salomon buty snowboardowe Salomon Speed ​​Cross 3.5 Asics Kinsei7 Mężczyzn Myśląc Asics Kinsei7 Mężczyzn Kąpiel nago tego lata?

Search in this group


Asics Gtcool Xpress 208

Asics Gtcool Xpress 208

Owner: Levering

Group members: 1

Description:

Czy jądro jedzenie ryb rzeczywiście zbliża się do Wielkiej Brytanii

imageMyśląc Kąpiel nago tego lata? Może chcesz ponownie pomyśleć, jeśli raporty, Asics Kinsei7 Mężczyzn które pojawiły się dzisiaj, aby uwierzyć.

Według niektórych z najlepszych brytyjskich tabloidów sprzedaży, tym country'swaterways wkrótce może zostać wyprzedzony przez Ameryki Południowej słodkowodnych 'pacu '. Ryby, które mogą dorastać do 90 cm długości i posiada przerażającego uzębienie, przeżywa w swoim naturalnym środowisku przez chomping onBrazilnuts że zanurzyć się w Amazonii z gałęzi zwisających.

Raporty sugerują, że these'vegetarian piranie '(podobno ich wegetarianizm isnot umownie wiążących) może być składowane w naszych kanałach i rzekach byhome akwarium właścicieli, którzy wzrosła znudzony ryb. Widziany w Danii i Francji także uwiarygodnić teorię that'The Nut Cracker 'może wkrótce stać groźne Brytyjczycy z dołu.

Tak, to jest czas, Adidas Blade Warrior 4th aby skrzyżować nogi i ślub nigdy nie pływać w wodach otwartych ponownie?

'Wspólna nazwa' pacu 'obejmuje kilka południowoamerykańskich gatunków ryb słodkowodnych,' mówi Harding, 'ze wszystkimi z nich jest bardzo niebezpieczne, ale tylko do Twojego portfela! Ryby te mogą potencjalnie rosnąć do niczego zbliża threefeet długości, co oznacza, że ​​będziesz Należy zakupić akwarium w regionie od 1000 galonów przed dokonaniem inwestycji w jednym.

'Jednakże, są ciche, głównie roślinożerne gatunki, które żywią się owocami, orzechami, nasionami, owadami, a od czasu do czasu małe ryby. A będąc z tropików, wymagają one zakres temperatur of72 82F (22 28c), aby przetrwać, tak więc można oczekiwać, że umrze wkrótce po wprowadzeniu intothe śródlądowych Wielkiej Brytanii. '

Pomimo chłodniejszych wodach Wielkiej Brytanii teoretycznie prezentując problem dla pacus, jeden przykład ryby znaleziono trzy lata temu w Cieśninie Oresund, wód, który oddziela Danii i Szwecji. To skłoniło DrPeter Rask Muller, ekspert ryby na Uniwersytecie w Kopenhadze w Danii, wydać ostrzeżenie: '. Mężczyzna pływacy powinni zachować swoje spodnie w przypadku istnieje więcej pacus tam w naszych zimnych wodach Bałtyku'

To stwierdzenie thatMller został następnie przyjęty do CNN był pojawi się 'pół żartem' być źródłem Tattle jąder wymienionego w tytule. Niemniej saysDr Daniel Merrifield, wykładowca w Fish Zdrowia i Żywienia w Plymouth University, może być więcej prawdy złośliwy remarksthan Muller jest początkowo sądzono.

'Do odkrycie pacu w Danii,' mówi Merrifield, 'my nie zdawali sobie sprawy, że fishhad tak szeroki zakres tolerancji dla środowiska Pod Pancerzem Slingride względem zasolenia i temperatury. A podczas tej zdolności nie jest unikalna dla pacu, i nie jest to wierzchołek drapieżnik, istnieje kilka doniesień o ludzie mający swoje testiclesbittenby te ryby.

'Jest całkiem możliwe thatthepacu mógłby pomylić ludzkich jąder do orzechów lub orlargeseeds owocowych', Asics 360 Knit wykładowca w dalszym ciągu '. Z pewnością byłoby niebezpieczne, jeśli były theindividualbitten'.

'Kiedy gatunki obce wprowadzone do dróg wodnych, theycause spustoszenie ekologiczne', mówi Harrington. 'Od chińskich kraby mitten i małże Zebra w górnym biegu Tamizy, na bagnach żab i raków sygnału w rzekach i stawach. Ale althoughintroduced gatunki cancause główną problemy w tych środowiskach, ogólnie rzecz biorąc, nie powinny one stanowić adanger ludzi.

'Wedon't zdaniem pacu się być pływaków threatto' assertsthe ekspert ochrony. 'Historie krążyły obecnie oparte są na próbce złowionych w wodzie morskiej w pobliżu trzy lata temu Danii, Asics Gelquantum 360 Shift Sekwany w tym samym czasie, a ostatnio, w Stanach Zjednoczonych, gdzie mają zostać ustanowiony w miejscach. Jednakże, o ile wiemy gatunkowi begenerally łagodną naturę, to ispowerful, cangrow w dużym rozmiarze, a nie miałoby problemholding własnych przed drapieżnikami '.

I tak rada jest przynajmniej racjonalnie jasne. Dopóki ludzie powstrzymują się od dumping swoich niechciane zwierzęta na brytyjskich drogach wodnych, i tak długo, jak pływak w wodach porażonych nie celowo mieszać żadnej przesunięta pacus, to mężczyźni, a ich jądra powinny pozostać bezpieczne.

'Pływacy są znacznie bardziej narażone na ból od spotkania z rybami Weever lub meduzy', mówi Harrington ', a nawet te, które nie wymagają normalnie trzymać ludzi z wody. Jeśli jesteś szczególnie zaniepokojony, noszenie butów na plażę i kombinezony willminimise ryzyko dangereven dalej '.

Brief description: Asics Gtcool Xpress 201 Asics żelkwant 360 Cm Ecco salomon buty snowboardowe Salomon Speed ​​Cross 3.5 Asics Kinsei7 Mężczyzn Myśląc Asics Kinsei7 Mężczyzn Kąpiel nago tego lata?