Salomon Polska Kielce

Super Bowl reklamy 2015

imageNajlepsze reklamy Super Bowl to niezapomniany, albo dlatego, że są one niezwykle zabawna, Gross nas, lub w inny sposób uda się utrzymać nasze oczy skoncentrowanej wiązki lasera na ekranie, z dala od żetonów. Najgorsze są po prostu nudne, nawet nie tyle złe, aby być rozmawialiśmy o następny dzień. W końcu, publiczność jest wielkim decydentem w takich sprawach.

Tak, jak rzeczy Patriots i Seahawks hash na boisku w Arizonie Super Bowl XLIX, my gorączkowo katalogowania reklamy Super Bowl, grać przez gry, aż do końca gry.

Obsada gustuje w przygnębienie utraconej Labrador, Pouty Kim Kardashian West, sceptycznie Pierce Brosnan, Adidas rozwścieczony Danny Trejo i sznurowane pasmo supermodelek, ostateczna rozgrywka z reklam będą teraz rozpocząć.

Spójrz poniżej wideoklipów jak powietrze reklamy, wraz z podsumowaniem wszystkich plam. Wielkie (i małych) marki będą Hawking filmów, hamburgery, samochody, salomon buty snowboardowe super kleju, ubezpieczenia, piwo, bielizna i wiele innych. intensywny taniec nie są kontrolowane przez tancerza (w tym jeden porywające psa). Z jakiegoś dodatku zabawy, to rozszerzona wersja spotu ma interaktywny składnik (kliknij na różnych pozycjach w salonie jak malowanie damy i dostaniesz nowe podobne filmy o zbliżeniu tancerzy).

wiadomość: 'It All Starts z rzutu'.

GoDaddy wyciągnął kolejną reklamę nazwie 'Journey Home' z gry po oburzenie wybuchła, gdy firma zadebiutował AD miejsce na 'The Today Show'. Reklama dysponuje kobiety, którzy z jakiegoś powodu, decyduje się sprzedać jej niezwykle uroczego szczeniaka za pośrednictwem strony internetowej, że zbudowany na GoDaddy. Nagroda wspomniane ramię zapasach: a Skittle cytryny.

Wiadomość: Gdzie do cholery jest Pan, Marshawn 'Beast Mode' Lynch Ekspres super kleju ma nadzieję, że będziemy chcieli WinAtGlue po obejrzeniu tego pięknego ogłoszenie o nazwie 'pozytywne uczucia'. W nim, tańczą ludzie noszą czerwone paczki Fanny zaś różne przedmioty, takie jak okulary są grzejniku naprawione za pomocą kleju, który jest tak grzejniku w pogotowiu, wewnątrz opakowań. Zabawne, gyrating ad reżyserii Tima i Erica, z Adult Swim sławy. Możesz mi powiedzieć?
Wiadomość: 'Klej ocalił nasze małżeństwo.' Ponadto, jeśli ta reklama nie sprawi, że chcesz tańczyć nawet tylko trochę, szukać pomocy.
Liam Neeson
gra 'Clash of Clans' na jego telefon, a on jest zły. 'Zły Neeson52' po prostu pokonać BigBuffetBoy85. co jest problemem. 'Och, idę do ciebie z dużą ilością barbarzyńców i smoki' Neeson śluby, Asics Fuzex T639n w 'Taken' stylu. 'Nie mogę się doczekać, aby zniszczyć wioskę podczas błagać o litość. Ale dostaniesz żadnej litości. Ja mam moją zemstę'. Przerywanie Neesona zemsty kreślenia pracownik kawiarni Jest w ogłaszając tam pieczywo gotowy do 'Lye rano.'

Wiadomość: Pod Pancerzem Threabome Slingflex Liam Neeson można zastosować tę postać do niczego, na efekt zabawne. Także: Skarpeta Salomona Nie będzie litości.

'Hej, Ralph, mogę mieć Dorito?' chłopiec pyta. 'Oczywiście', Ralph odpowiedzi. 'Gdy świnie latają.' Więc idzie druga reklama z Doritos to Super Bowl, zatytułowana 'When Pigs Fly'.

Wiadomość: Ten dzieciak naprawdę chce Dorito.

'The Perfect Getaway' gwiazdy spot Pierce Brosnan, który będąc byłego twarz Jamesa Bonda, oczekuje eksplozje i inne przygody w skrypcie na reklamie samochodu (dla 2016 Kia Sorento), że on będzie gwiazdą w zamiast tego dostaje dość podjechać do górskiego szczytu. Poniżej znajduje się rozszerzona wersja reklamy.

Wiadomość: Pierce Brosnan pragnie nadal był James Bond?

NBC w NASCAR

'Ameryka Uruchomić silniki' Gwiazdy Nick Offerman, NBC wszystko American mężczyzna, rozmawiając NASCAR. A kto lepiej? 'Kiedy nasz pomysł niebezpieczeństwa jest jedzenie glutenu, nie ma kłopotów szykuje' mędrzec 'Parks and Recreation' gwiazda radzi. 'Tak, ludzie mają zdobyć miękkie i wszystkie' lubi 'w świecie nie uratuje nas więcej'. Rozwiązanie? A teraz, dzięki niewielkim Ditty Offerman jest, nie możemy zapomnieć. Oto wersja rozszerzona.