• Groups
  • A. Z. Gwarancja Nieruchomości Opole

A. Z. Gwarancja Nieruchomości Opole

A. Z. Gwarancja Nieruchomości Opole

Owner: Monk

Group members: 1

Description:

Znajdź informacje AZGWARANCJA Nieruchomości Opole obsługa klienta. Kombinatorzy w pełnym tego słowa znaczeniu. Wykorzystują najbiedniejszych, cytuje tutaj jednego z właścicieli " najlepiej zarabia sie na tych babciach" , miałem rozpocząć z nimi współprace na zasadzie franczyzy, napisałem wniosek do urzędu pracy środki na dofinansowanie. Generalnie nie tknęli nawet palcem aby mi pomóc, podpisali sie tylko pod listem intencyjnym który sam napisałem, Ale po zerwaniu współpracy do urzędu pracy potrafili już napisać wstrzymaniu dla mnie dotacji ze względu na zakończoną współpracę. Typowy przykład prywaciarza który uważa sie za lepszego od innych i który nie pozwli za wszelką cenę aby druga osoba miała lepiej od niego. Znam ludzi którzy obracają grubymi "prawdziwymi" milionami i nie wykazywali sie jak dotąd takim wyrafinowanym buractwem.nieruchomo¶ci opole gwarancja

imageOferujemy Państwu kawalerkę z wyposażeniem, powierzchni 35, eighty m2 położoną na IV piętrze w bloku, w Niemodlinie na Osiedlu Piastów. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki z ubikacją i przedpokoju. Dodatkowo piwnica, powierzchni 2, eighty m2. Mieszkanie w stanie do zamieszkania bez nakładów finansowych, nowe okna PCV z roletkami typu " dzień - noc ". Łazienka wyposażona w wannę, miskę ustępową oraz umywalkę. Pokój, z wyjściem na balkon, z wydzieloną częścią sypialnianą zamykaną dzięki rolecie.

Na sprzedaż przestronny Lokal w Opolu-CENTRUM, położony na wysokim parterze w kamienicy, przy ulicy dużym natężeniu ruchu, funkcji biurowo - usługowej. Składa się z dwóch pomieszczeń, zaplecza socjalnego, balkonu, dużej piwnicy. Na sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe z dużym balkonem oraz miejscem garażowym w budynku, wysoki commonplace nieruchomości opole - Opole, przylesie Do sprzedania...

Specjalnie przygotowana wyszukiwarka pozwala odnaleźć domy opole na wynajem i na sprzedaż, zawężając obszar poszukiwań do tych najpełniej odpowiadających indywidualnym preferencjom. Intuicyjny mechanizm ustawiania parametrów pozwala na ograniczenie liczby wyników z uwzględnieniem ceny za metr kwadratowy bądź za całą nieruchomość, ilości pokoi, metrażu. Zachęcamy do odwiedzin naszego biura nieruchomości w Opolu. Odpowiadamy na kontakt mailowy, telefoniczny oraz za pomocą specjalnego formularza zgłoszeniowego.

Dom, Świerkle, ok. ninety m2, 4 pokoje, kuchnia, przedpokój, działka forty seven,48 a, garaż i zabudowania gospodarcze. Na sprzedaż dom wolnostojący,.. Polecamy do sprzedania dom wolnostojący powierzchni użytkowej ok. ninety m2, wraz z zabudowaniami gospodarczymi położony na 20,24 ar działce... 330 zł za dwie osoby obejmuje opłaty na fundusz remontowy, zaliczkę na centralne ogrzewanie, zaliczkę na ciepła i zimną wodę,kanalizację i opłaty eksploatacyjne.