• Groups
  • Firma Nieruchomości Opole

Firma Nieruchomości Opole

Firma Nieruchomości Opole

Owner: Kersey

Group members: 1

Description:

Opole jest miastem będącym mieszanką kultury polskiej, niemieckiej oraz czeskiej, dzięki czemu do dziś zachwyca wspaniałą architekturą oraz niezwykłym klimatem. Nie polecam zdecydowanie biura BROKER HAUSE z Sempołowskiej, pracują tam niekompetentni zebrani z ulicy ludzie , bez wykształcenia w tym kierunku, (introligator i policjant). Kawą zamulają może oczy klientce,przedmówczyni która nie wie nawet ,że transakcja piszemy przez "S". Zaodrze, Opole, Opolskie.lokale opole, ul Ozimska sixty three A Ip, koło WSZiA naprzeciw krytej pływalni „Akwarium" MEDIATOR POLSKA Sp. Z. więcej: aj-mediator. Pl Każda...

imageNaszym celem jest ograniczenie czasu poszukiwań oraz czasu wystawienia oferty do minimum. Poprzez intuicyjną wyszukiwarkę - z możliwością regulowania kilku parametrów jednocześnie - pragniemy zapewnić możliwie najlepsze dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb. Dzięki takiemu rozwiązaniu Poszukujący i Oferujący mogą spotkać się na wspólnej płaszczyźnie porozumienia i w krótkim czasie sfinalizować transakcję.W naszym biurze dbamy zróżnicowanie bazy ofert. Zgłaszane do nas propozycje poddajemy weryfikacji i zamieszczamy wyłącznie te, które spełniają nasze standardy. Stale rozwijamy naszą bazę, poszukując nowych propozycji w każdym segmencie nieruchomości. Przywiązujemy wagę do jakości obsługi Klientów.nieruchomo¶ci opole gwarancja

W serwisie firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 77 457 ninety six ninety nine w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług. Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne, z prawem dostępu do treści danych osobowych i ich poprawiania. Dane osobowe zawarte w formularzu będą przetwarzane w celu świadczenia usług dostępnych w Portalu oraz, za ewentualną dodatkową zgodą, w celach marketingowych. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Eniro Polska Sp. z. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego. W całym lokalu efektowne oświetlenie oraz własna aranżacja ścian według indywidualnego projektu. Nowe okna PCV, rolety zewnętrzne typu dzień-noc, opuszczane elektrycznie. Drzwi i ościeżnice drewniane (w jednej z łazienek duże, przesuwne). W każdym pokoju znajduje się infrastruktura antenowa.

domy Opole Nasze sukcesy osiągamy dzięki kompleksowej i profesjonalnej obsłudze, która zdobywa zaufanie coraz większej liczby klientów. Dzięki doświadczeniu i wszechstronnej znajomości rynku nieruchomości, nasza nowoczesna, sprawna i dynamiczna firma współpracuje z poważnymi kontrahentami, pragnącymi zaangażować się w ten segment rynku. Cieszymy się zaufaniem klientów i partnerów biznesowych. Wiedza i zaangażowanie pracowników tworzą prawdziwy kapitał naszej firmy. Wysokie standardy obsługi oraz doskonała znajomość rynku nieruchomości to podstawa naszego działania. My dbamy naszych klientów. Stale poszerzamy naszą ofertę. Świadczymy usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i dla agency nieruchomości opole i instytucji. Działamy we wszystkich sektorach rynku nieruchomości. Naszą misją jest utrzymanie wysokiej dynamiki rozwoju i uzyskanie pozycji dominującej na rynku polskim.