A.Z.GWARANCJA Nieruchomości Opole (Azgwarancja) On Pinterest

A.Z.GWARANCJA Nieruchomości Opole (Azgwarancja) On Pinterest

Wybierz województwo z powyższej listy, jeżeli nie dokonasz wyboru wyszukane zostaną branże ze wszystkich województw. Firma Nieruchomości „A.Z. GWARANCJA" Opole pośrednicząca w obrocie nieruchomościami powstała w 1998 roku.

Search in this group


  • Groups
  • A.Z.GWARANCJA Nieruchomości Opole (Azgwarancja) On Pinterest

A.Z.GWARANCJA Nieruchomości Opole (Azgwarancja) On Pinterest

A.Z.GWARANCJA Nieruchomości Opole (Azgwarancja) On Pinterest

Owner: Kersey

Group members: 1

Description:

Wybierz województwo z powyższej listy, jeżeli nie dokonasz wyboru wyszukane zostaną branże ze wszystkich województw. Firma Nieruchomości „A.Z. GWARANCJA" Opole pośrednicząca w obrocie nieruchomościami powstała w 1998 roku. Główna Siedziba Biura Nieruchomości znajduje się przy ulicy Szarych Szeregów 34D w Opolu, Filia mieści się przy ul. Jana Bytnara Rudego 13 również w Opolu. You're good to go! Click on OKAY, then refresh this Yelp web page and try your search again.

imageFirma „A.Z. GWARANCJA" pośrednicząca w obrocie nieruchomościami powstała w 1998 roku. Główna Siedziba Biura Nieruchomości znajduje się przy ulicy Szarych Szeregów 34D w Opolu, Filia mieści się przy ul. Jana Bytnara Rudego thirteen również w Opolu. W firmie pracuje 12 osobowy zespół składający się z licencjonowanych pośredników, agentów, doradcy kredytowego, menadżera ds. kampanii reklamowych, grafika i informatyka.Biuro Nieruchomości „A.Z.GWARANCJA" działając na rynku dziesięć lat, oferuje oprócz kompleksowych usług związanych z wyżej wymienioną działalnością swoje doświadczenie, profesjonalizm, rzetelność jak i wysoką kulturę obsługi klienta zgodnie z etyką i standardami zawodowymi Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Witam serdecznie ,kilka tygodni temu szukałam mieszkania szczerze mówiąc nie byłam kompletnie do tego przygotowana , kontaktowałam się z różnymi biurami niestety wszędzie byłam traktowana już teraz wiem nieprofesjonalnie, a prowizje przesadzone szczególnie w Home Broker które często mylone jest z Dealer Home Nieruchomości nieruchomości opole przy ul Sempołowskiej ,dopiero w tym biurze poczułam że dobrze trafiłamRozmowa zaczęła się od propozycji kawy ,po czym naprawdę szczegółowo zostało mi wyjaśniony przebieg tranzakcji wraz z kosztami które muszę ponieść,jak i nieruchomości które powinnam obejrzeć bez zbędnych wycieczek. Zajęło mi to dwa tygodnie ,wszystko przebiegło bez niespodzianek polecam serdecznie.nieruchomo¶ci opole gwarancja

Proponujemy bardzo ładne mieszkanie 2-pokojowe, powierzchni użytkowej około forty eight m2, składające się z 2 pokoi, widnej kuchni, przedpokoju,łazienki z WC oraz balkonu, położone na 7 piętrze w budynku wielopiętrowym usytuowanym na Os.Armii Krajowej (dawniej ZWM) w Opolu.Mieszkanie podwyższonym standardzie wykończenia, po całościowym remoncie, wymienione wszystkie instalacje: wodno kanalizacyjna, elektryczną, wykonano podwieszane sufity z oświetleniem. W pokojach na podłodze dobrej jakości panele, na ścianach gładź.

Pinterest is using cookies to assist provde the best expertise we'll. Zaloguj się, aby łatwiej szukać pracy. Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). MacOS could biuro oferty nieruchomości opole opole now immediate you to permit Location Suppliers. If it does, comply with its instructions to allow Location Firms for Safari.

Brief description: Wybierz województwo z powyższej listy, jeżeli nie dokonasz wyboru wyszukane zostaną branże ze wszystkich województw. Firma Nieruchomości „A.Z. GWARANCJA" Opole pośrednicząca w obrocie nieruchomościami powstała w 1998 roku.