Kupno, Sprzedaż I Wynajem Nieruchomości

Kupno, Sprzedaż I Wynajem Nieruchomości

Zapoznaj się z ofertami Biura Nieruchomości A.Z.GWARANCJA dot. Oferujemy mieszkania, domy, lokale, obiekty, tereny oraz działki w Opolu i w województwie opolskim oraz w województwach ościennych. Zaloguj się, aby łatwiej szukać pracy.

Search in this group


  • Groups
  • Kupno, Sprzedaż I Wynajem Nieruchomości

Kupno, Sprzedaż I Wynajem Nieruchomości

Kupno, Sprzedaż I Wynajem Nieruchomości

Owner: Kersey

Group members: 1

Description:

Zapoznaj się z ofertami Biura Nieruchomości A.Z.GWARANCJA dot. Oferujemy mieszkania, domy, lokale, obiekty, tereny oraz działki w Opolu i w województwie opolskim oraz w województwach ościennych. Zaloguj się, aby łatwiej szukać pracy. Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). MacOS could now immediate you to allow Location Companies. If it does, follow its directions to allow Location Services for Safari.

Nasze sukcesy osiągamy dzięki kompleksowej i profesjonalnej obsłudze, która zdobywa zaufanie coraz większej liczby klientów. Dzięki doświadczeniu i wszechstronnej znajomości rynku nieruchomości, nasza nowoczesna, sprawna i dynamiczna firma współpracuje z poważnymi kontrahentami, pragnącymi zaangażować się w ten part nieruchomości opole rynku. Wpisz słowo lub kilka słów które Cię interesuj±, takie jak firma, branża, miasto, ulica, produkt, usługa itp.nieruchomo¶ci opole gwarancja

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Oferujemy Państwu kawalerkę z wyposażeniem, powierzchni 35, eighty m2 położoną na IV piętrze w bloku, w Niemodlinie na Osiedlu Piastów. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki z ubikacją i przedpokoju. Dodatkowo piwnica, powierzchni 2, eighty Biuro Nieruchomości Opole AZGWARANCJA … m2. Mieszkanie w stanie do zamieszkania bez nakładów finansowych, nowe okna PCV z roletkami typu " dzień - noc Łazienka wyposażona w wannę, miskę ustępową oraz umywalkę. Pokój, z wyjściem na balkon, z wydzieloną częścią sypialnianą zamykaną dzięki rolecie.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Udało nam się stworzyć bogatą bazę propozycji ofert. Na naszej stronie zamieszczamy informacje dotyczące oferty nieruchomości opole sprzedaży bądź najmu lokali mieszkalnych w blokach i kamienicach, domów, budynków przeznaczeniu komercyjnym oraz działek. Każdą ofertę szczegółowo opisujemy, pragnąc dostarczyć jak największej liczby informacji i w ten sposób zagwarantować naszym Klientom w pełni świadomy wybór. Dbamy również satysfakcję i komfort oferentów. Szczegółowy opis ich propozycji pozwala na ograniczenie grupy odbiorców do osób faktycznie zainteresowanych ofertą.

Brief description: Zapoznaj się z ofertami Biura Nieruchomości A.Z.GWARANCJA dot. Oferujemy mieszkania, domy, lokale, obiekty, tereny oraz działki w Opolu i w województwie opolskim oraz w województwach ościennych. Zaloguj się, aby łatwiej szukać pracy.