Asics 19

imageKonkurencyjne Athletic Shoe Makers zawarł sojusz do walki fałszerstw
urzędnicy
celne w Arizonie nazywa Van Doren Rubber Co. w sierpniu zeszłego roku, aby powiadomić firmę, że przemieszczanie Vans podrabianych butów sportowych został zatrzymany, urzędnicy na spółkę z siedzibą pomarańcza nie byli zaskoczeni.

Nie tylko firma poznać jego towar jest podrobiony, salomon crossmax to już połączył siły z dwoma zawodnikami Reebok i Converse w bezprecedensowym wspólnym dochodzeniu, aby dowiedzieć się, kto był odpowiedzialny.

Sonda międzynarodowymi zaangażowanymi niezwykły stopień współpracy pomiędzy trzema rywalami w konkurencyjnym biznesie sportowego obuwia i wśród funkcjonariuszy organów ścigania w Stanach Zjednoczonych, Asics żelkwant 362 Cm Meksyku i Chile, zgodnie z prawników zaangażowanych w sprawę. Przekładniowe i innych poprzez dwa pierścienie w San Diego.

Stephen M. prawnik dzielnicy Phoenix, powiedział, że śledztwo zaczęło się w sierpniu, kiedy środki meksykańskie celne odmówiły przywozu przesyłki butów sportowych z Korei. Agenci celni w międzynarodowym porcie wejścia w Nogales, Arizona., zbadane odrzuconych towarów i znalazł trampki z 'Vans' etykiety w pudełkach wskazujących, że zostały one wyprodukowane w Korei.
Ale wszystkie
Vans buty są wykonane przez Van Doren Rubber Co. w swoim zakładzie w Orange, i agenci celni powiadomił spółkę, Asics żelkwant 368 Cm że mieli zajęte, co wydawało się być podrabiane towary.

Dochodzenie został zainicjowany przez nowojorskiego prawnika Harley I. Lewin, który początkowo został zatrzymany przez Reeboka. Converse końcu przyłączył się do postępowania, po dyskusji wśród prawników. Transporter został zaangażowany, Salomon Odkryty gdy zwróciła się do miejscowego adwokata spojrzeć na problem podrabiania i pełnomocnik zbliżył Lewin.

'Podrabianie jest drogie dla nas,' powiedział Richard Leeuwenburg, przewodniczący Van Doren '. To kosztuje nas dobrze ponad $ 1 mln euro rocznie.'

'Oni wszyscy zdecydowali, że najlepiej byłoby, aby połączyć informacje,' powiedział Lewin. 'Robienie tego rodzaju postępowania, która obejmuje adwokatów i badaczy w wielu krajach, jest bardzo drogie.' Odmówił powiedzieć, ile zostało wydane przez trzy przedsiębiorstwa.

imageLewin powiedział Badaniami objęto znaczne tajnych pracy z udziałem ludzi udając kupujących i sprzedających buty sportowe. Byron McLaughlin został aresztowany w San Diego na 28 listopada, a jego brat został aresztowany tego samego dnia w Miami, Asics Nimbus 17 po czym zwabił tam z Chile przez agentów celnych udając kupujących obuwniczych, zgodnie z wyliczeniem przypadku przewidzianym przez firmę Reebok.

Sprawa wydaje się być jednym z pierwszych, w których statut pranie pieniędzy, które mają na celu przede wszystkim dilerów narkotyków, zostały użyte przeciwko fałszerzy, McNamee powiedział.