Asics Gelscram 3

New Balance pozwała na tonowanie

imageBoston ekspres sneaker New Balance stoi oskarżenia w pozwie, że oszukał klientów twierdząc jego popularne buty tonowanie tworzyć bardziej wyrzeźbione nogi niż tradycyjne trampki spacerowych.

skargi złożone w poniedziałek w amerykańskim Sądzie Rejonowym w Bostonie, Asics Dynaflyte Man ubiega się o status klasy działania i szkody przekraczające 5 mln $ w imieniu kobiety California, Bistra Pashamova i innych ludzi, którzy rzekomo poszkodowanych przez New Balance.

można się spodziewać tych świadczeń, mówi Tina Wolfson Pashamova prawnikiem. buty po prostu nie dostarczają co twierdzą robią. Jednak stoimy mocno za jakość i wydajność naszych produktów, jak mamy od ponad 100 lat. (Wolfson reprezentuje inny mieszkaniec Kalifornii w sprawie przeciwko firmie Canton sneaker Reebok.) Toning buty są zaprojektowane z niestabilnym podeszwy mięśnie nóg, więc muszą pracować ciężej, aby utrzymać równowagę podczas codziennych czynności. Są one jednym z najszybciej rozwijających się segmentów w branży obuwniczej; oczekiwano sprzedaży szybować w zeszłym roku mniej więcej miliard $ 1.5.

New Balance promuje swoje buty tonowanie z roszczeniami, które zwiększają ich aktywację mięśni przez co najmniej 27 procent i zwiększyć spalanie kalorii nawet o 10 procent przy każdym kroku, przy użyciu zaokrąglony lub elastyczną podeszwę sprężyny.

Ale badanie latem ubiegłego roku przez nonprofit amerykańskiej Rady w sprawie ćwiczeń okazało się, że buty tonujące nie żyć do roszczeń zgłaszanych przez kilku producentów. Raporty urazów również obawy, że buty, które kosztują około 100 $ za parę, może zrobić więcej szkody niż pożytku.

Pashamova twierdzi, że New Balance obietnice korzyści dla zdrowia są bardziej niż oszukańczych narzędzi marketingowych i przytacza jako dowód badanie z Amerykańską Radę na ćwiczenia, które mierzonego tętna, kilokalorii spalonych, zużycie tlenu i aktywności mięśni użytkowników noszących tonujące buty i regularne sportowe trampki.

W sprawozdaniu stwierdzono, że był statystycznie istotny wzrost zarówno odpowiedzi wykonywania lub aktywację mięśni w wyniku noszenia tonujące trampki.

rzeczniczka New Balance Amy Dow, Nowy Jordan Cp3.x Ae Czarny Szary 2017 Internetowy Polska w wywiadzie dla Globe latem ubiegłego roku, Pod Pancerzem Slingride bronił buty firmowe.

badane nasze produkty z setkami konsumentów w laboratorium i pola kombinowanego, jesteśmy przekonani, że zwiększona aktywacja mięśni występuje podczas noszenia obuwia naszą tonowania Dow powiedział.

Reebok, które zostało również wymienione w badaniu i jest przedmiotem podobny pozew udziałem jego buty EasyTone, że skarga jest bezzasadna.

firma będzie aktywnie bronić zarówno produkt i technologię, Daniel Sarro, rzecznik Reebok, powiedział w oświadczeniu.

John Horan, Salomon Speed ​​Cross 3.5 wydawca publikacji handlowej Sporting Goods Intelligence, powiedział, że nie móPod Zbroją Micro Gł sobie przypomnieć inny produkt obuwie ma dość wzbudził tyle kontrowersji z tych wszystkich pozwów zbiorowych.

się, że mają dokumentację dla tych roszczeń, Arc 'teryx powiedział. Don myślą twórcy sneaker wyciągnął numery z powietrza. Ale oni overpromise? Sądy będą musiały zdecydować. Wielu prawników narażają własne nickels i muszą czuć, że mają pewne uzasadnionych roszczeń.