Asics Gelscram 6

Jak usunąć zapach z papierosów samochodów

imagezapachu dymu papierosowego może być bardzo nieprzyjemne i dość trudne do usunięcia, gdyż tytoniu składa się z wielu substancji chemicznych w nim. może to być źródłem podrażnienia dla osób cierpiących na astmę i inne choroby układu oddechowego. Usuwanie zapach papierosów z samochodów może być nieco trudne, jak odświeżacze powietrza tylko pomóc w maskowaniu zapachu, ale nie eliminuje go całkowicie.

Oto niektóre ze sposobów, za pomocą których można usunąć zapach papierosów z samochodu.

Pierwszą rzeczą zrobić, gdy przystąpił do usuwania zapachu papierosów z wnętrza samochodu jest do czyszczenia wnętrza dokładnie. Wyrzucają niedopałki papierosów i zamiatać Pod Ultralekkim Pancerzemłogę samochodu. Usuń popiół i odkurzyć wnętrza z małym podręczny odkurzacz, jeśli to możliwe. Scrub wszystko z silnym środkiem dezynfekującym domowymi.

Zostaw Bowl octu:

wlać trochę octu w małej miseczce i umieścić go wewnątrz samochodu. Trzymaj go na noc. Jeśli dymny zapach nie znika rano, trzeba będzie powtórzyć tę procedurę jeszcze przez kilka dni.

Umieść miskę Węgiel:

Place niektóre pojemniki, które mają w nich węgiel, Asics Gtcool Xpress 201 który jest otwarty do powietrza wewnątrz pojazdu. To zajmie około tygodnia na węgiel skutecznie pochłaniają zapach dymu z wnętrza samochodu. Metoda ta jest na pewno usunąć zapach papierosów i doprowadzić do poprawy na drodze samochód pachnie.

Umieść Kawałek Cut Apple:

kolejny dobry pomysł, aby usunąć zapach papierosów jest utrzymanie kawałek jabłka cięcia wewnątrz samochodu i pozostaw aż kurczy się. Jabłko wchłonie cały zapach dymu z wnętrza samochodu.

Place mielonych ziaren kawy:

Grubo zmielonych ziaren kawy są inny składnik, który może pomóc w absorpcji zapachu dymu papierosowego. Można podjąć pewne używane ziaren kawy i umieścić je wewnątrz małych woreczkach z tkaniny i pozostawić je w samochodzie. Twój pojazd będzie pachnieć jak nowe po kilku dniach.

Zostaw Cup amoniaku:

Można również umieścić filiżankę amoniaku w samochodzie na noc przez tydzień lub tak, aby pozbyć się zapachu dymu z papierosów.

posypać proszek do pieczenia:

imageposypać sody na swoich foteli samochodowych i dywan i pozostawić na noc. Następny dzień, Reebok odkurzyć dywan, jak również miejsc. Pozwoli to znacznie usunąć zapach i wyeliminować wszelkie ślady niego.

Place Vanilla Extract:

drogiego sposobu usuwania zapachu papierosów jest zastosowanie ekstraktu z wanilii. Wyjąć wanilię z fasoli poprzez podzielenie go na pół wzdłuż i stosuje się go na wacikiem. Umieść to w samochodzie, aby pozbyć się wszelkich dymny zapach. Nie stosowanie syntetycznych esencji wanilii, ponieważ nie jest przydatne.

Miot Place Cat:

Można znaleźć następne rozwiązanie trochę dziwne, Opancerzona Opona Tłuszczowa 2 ale to naprawdę działa. Umieść żwirek na patelni ciasto i pozostawić go w samochodzie na tydzień, aby pozbyć się zapachu.

Zastosowanie mieszanki Apple sos i cynamonem:

Połącz sos jabłkowy z mielonego cynamonu i wymieszać je razem aż masz bardzo gęstą papkę. To zajmie około sosie jabłkowym i filiżanki filiżanki proszku cynamon. Umieścić go w pustym plastikowym pojemniku i umieścić go pod siedzeniem samochodu.

Należy także podjąć pewne środki zapobiegawcze, tak aby nie cierpią z powodu tego problemu ponownie. Powstrzymanie się od palenia w samochodzie, a jeśli tak zrobisz, staczać się w dół okna. Pamiętaj, Under Armour aby użyć manowce i uniknąć wyrzucając popiół całego wnętrza samochodu. Ponieważ jest to dość trudne i czasochłonne, aby usunąć zapach papierosów z samochodu, Asics żelkwant 364 Cm najlepszym rozwiązaniem jest, aby przepis o powstrzymanie się od palenia w samochodzie w pierwszej kolejności.