Nike Breaking 2

Kim Kardashian nago w obcasach w kanciasty miłości Zdjęcie pędów

imageKim Kardashian zrobiła to ponownie.

Gwiazda reality wykazał się jej słynnej postaci w serii zdjęć na jej stronie Instagram, zaczerpnięte z jej nowym sesji zdjęciowej w magazynie miłość, a ona nie powstrzymywać.

W jednej na zdjęciach, Utrzymywać Up Z Kardashians gwiazdy widać ustanawiające na gołej materac, naga i pokazano poza jej słynne zgrabna tyłu.

Przewiń w dół do filmu

i trzymając go lekkim, salomon crossmax obok przystawki zażartowała: 'Nic butt Prady'.

cech gwiazdkowe ciężko w nowym numerze kwartalnika mody Tome wraz siostrami Kendall i Kylie Jenner, Kris i ich matki.

emisji na sprzedaż w poniedziałek 9 lutego oferuje ostry, wysokiej mody strzelać z 34-letniej gwiazdy obnażając wszystkie w serii zdjęć przez słynnego fotografa Stevena Kleina.

I wyraźnie w stanie utrzymać swoich fanów czeka, Kim wypuszczeni na jej stronie Instagram, dzieląc się jeszcze kilka obrazów w drodze zapowiedź.

przystrojona stóp do głów w Prada i butach etykiecie projektanta w bardziej nagość ciężkich zdjęciach Kim isunrecognisablethanks jej ekscentrycznego metamorfozę.

Nie wstydzi się obnosić swe słynne krzywe, że coś stało się bardziej niż przyzwyczajeni w ciągu ostatnich kilku lat, wygląda niesamowicie.

Jedno zdjęcie przedstawia ją ubraną w Prada upraw top i spódnicę, z widokiem na basen i patrząc na nadmuchiwane lalki.

'pływaków Nadzieja dodała z humorem przystawki.

Widziała z jej brwi bielonych w kilku zdjęć, dodając tajemniczy przebranie do gwiazdy, Salomon Speedcross Pro który jest znany jako jeden z najczęściej fotografowanych kobiet na naszej planecie.

imageTo nie jest pierwszy raz, Kim obnażył wszystkie dla magazynu.

Powrót w 2014 roku, ona wywołała poruszenie i starał się 'przełamać internet', gdy wyjawiła jej nagi tyłek, Asics Gtcool Xpress 205 prawie gwiazdę w sobie, Asics Gelquantum na przedniej okładce magazynu papieru.

Ona również haniebnie poszedł Full Frontal wewnątrz publikacji, coś ona replikowane in Love Magazine, ale w węższej, bardziej high way mody jak przystoi z sartorial Tome.

Edytor miłości Katie Grand, który stylizowany nową sesję, wcześniej wyjaśnił magazynu Grazia: 'Wiosna / lato Prada show był jednym z moich ulubionych. Kim jest taka wielka postać, a nie wielkość próby.

'Nie było tkaniny pozostało z oryginalnych wzorów, tak Prada pracował w celu dostosowania ich z nowym materiałem na sesję gwiazdy.

czuje się jak zawsze z niecierpliwością oczekują, Pod Pancerzem Sprzęgło Apollo 2 aby zobaczyć co dalej sartorial oferta Miłość magazynu będzie. A my byłeś rozczarowany, ponieważ wykazano, że Kim Kardashian jest dziewczyna przykrywką dla ich najnowszym numerze.

Ale wydaje się, że ani legendarnego stylisty Katie Wielki ani Miucca Prada może dostać Kim z jej Ords podpis współpracowników! Ubrana od stóp do głów Prada, Kim nosili zielone drukowane ołówek spódnicę współpracę z pasującym bandeau, czarne sandały strappy i blok kolor paski futra szalik.
Strój
Kima jest w jej słowa, 'vintage', a jeśli można nazwać 2011 rocznik? Jej chusta pochodzi z kolekcji wiosna tego roku, stając się swego rodzaju akcesorium to z każdym mody i ich mama zakładanie jeden.

Chociaż nie można już kupić ten szal Prady, futro kolor chusty blokowe dokonały swego rodzaju odrodzenia w tym sezonie, z projektantów, takich jak krewetki i Charlotte Simone podejmowania podobnych kolorowe kreacje.

Więc jeśli chcesz ukraść styl Kima, Asics żelkwant 363 Cm sprawdź karuzelę poniżej dla niektórych super wersjach projektantów, jak również niektórych dużych alternatyw ulicy od Asos i Missguided.

Katie brzmieniu: 'Kanye powtarzał, że nie mógł uwierzyć, Prada zrobiła to dla Kim.

Kwestia ujawni więcej o Kim, niż kiedykolwiek wcześniej, a ona w rozmowie z redaktor gościa magazynu Cara Delevingne.