Adidas Blade Warrior 4th

Kobieta i jej chłopak zabity przez jej byłego godzin po wezwali policję o pomoc

imageTexas matka dwojga dzieci i jej chłopak zostali zastrzeleni na swoim podwórku przez jej ex mąż godzin po dwa razy wezwanie policji o pomoc.

oficerowie Grand Prairie potwierdził, że Jenea James, 37, skontaktował się z nimi w niebezpieczeństwie w sobotę skarżą się, salomon outlet że Dashun Atkins, 39, http://quchaxun.com/ robił telefony z pogróżkami i wielokrotnie przejechaniu obok jej domu.

Jednak tylko policja akcja miała było dostarczenie jej informacji na temat sposobu uzyskania nakaz oraz do kontaktu Atkins osobiście zadać mu przestać nękać swoją byłą żonę, ponieważ jego dwoje dzieci z Jamesem, w wieku trzech i pięciu byli w domu, w niedzielę, salomon kraków trzy godziny po Jamesa ostatniego zarzutu do policji o pomoc, sąsiadów zadzwonił policję zgłosić strzały i oficerowie przybyli do niej i chłopaka James Doyle, 41, martwy znaleźć natomiast dwoje dzieci zostały odkryte w nienaruszonym stanie w ich domu. trzy godziny, zanim został zastrzelony

'Moja córka i ja się oglądając telewizję i nagle usłyszałem trzy strzały, powiedział sąsiad Karen Sims.

'Było sześciu do ośmiu samochodów cop świecące przez okno sypialni.

'Poszliśmy na zewnątrz i cała cała Cul de Sac został ogrodzony, mogliśmy zobaczyć w jedno ciało sąsiadów podwórku.

innych sąsiadów powiedział, że kiedy Atkins opuścił dom, Pod Pancerzem Curry 2 gdy dowiedział się, że James miał problemy relacji.

'Kupiła dom i mieszkał tam przez siebie, Nike Air Max Max a potem miał ruch chłopakiem w i był tam kilka lat i mieli dwoje dzieci i niedawno opuścił, powiedział Beth Wells NBC DFW.

imagePolicja godzinami wczoraj zebranie dowodów w domu Jamesa i odzyskiwania po kulach osłonek z podwórka.

'To naprawdę smutne, że tego rodzaju rzeczy się zdarzają. Khloe Kardashian córka widoczny jest również wyglądają bardzo zmartwiony i wspieranie jej mama w pobliżu Side kierowca \\ 's samochodu.