Asics żelkwant 363 Cm

imageMoje życie pracy dla prawdziwego Wilka z Wall Street

We wczesnych latach 20., był zburzenie dziesiątki tysięcy dolarów miesięcznie, pracując ciężko i imprezować trudniejszy w Stratton Oakmont, osławionego Long Island kotłowni, która sprzedała inwestorom księżyc, ale dostarczonej trocin.

Shapiro ubóstwiany Schemat Masterminds Jordan Belfort i Danny Porush, który zostanie uwieczniony przez Leonardo DiCaprio i Jonah Hill w filmie Martina Scorsese Wilk z Wall Street.

'Kłamstwo staje się prawdą', powiedział Shapiro, 41, który ostatecznie stał się złudzeń, notowane w swoim Porsche Buick i pozostawił finanse w całości do życia poświęconego pomaganiu ludziom.

Oto jego historia, jak powiedział New York Post Gary Buiso.

Po liceum, dołączył do marines. Byłem jedynym Żydem w marines w czasie lub jeden z nielicznych, na pewno. To nie był Long Island Jewish dzieciak rzeczą do zrobienia.

miałem 22 i wrócił do Nowego Jorku w 1993 roku, kiedy mój ojciec, który jest lekarzem, powiedział: 'Danny' syn Jerry Porush, nefrologa mój ojciec był partnerem 'robi dużo pieniędzy w tym maklera papierów wartościowych miejsce. Może powinieneś iść i to sprawdzić. '

Byłem trochę niezdecydowany na początku. Miałem żadnego interesu w stanie maklerskich. Nie miałem nic o tym nie wiem. Więc wszedłem do tego parku biurowego w Lake Success, i nie było żadnego znaku, który mówi Stratton Oakmont czy coś, ale nie jest to linia samochodów Rolls Royce, Bentleys, Lamborghini, Ferraris, Porsche, Mercedes.

I jestem jak 'Whoa!' Wyglądało to jak pokaz samochodu. Nigdy nie widziałem samochody jak ten. Ja nie mam jeszcze prawa jazdy.

imageZgrywanie aż $ 100 rachunki

Więc wszedłem Nike Air Max Max do sali konferencyjnej, humongous pokoju z 300 osób w nim. Wszyscy na telefon, ludzie na stojąco, ludzie krzyczeli do telefonów, a Porush miał dużą starą siedzibę w kącie, ze złotymi klubach golfowych i pamiątek i podpisane Baseballs tak naprawdę obfite biurowych.

Powiedział: 'Siadaj, Josh Chcesz zarobić milion dolarów rocznie Chcesz zarabiać $ 100,000 miesięcy ten sposób można to zrobić.?'.

byłem powalony intensywności można poczuć puls, kiedy wszedłem do tego miejsca. To było jak chodzenie do klubu nocnego bez muzyki. Muzyka była telefony i ludzie rozmawiają. Energia była tylko unbounding i nie do powstrzymania, a chcesz być jej częścią. To było niemal kultowy, a ty po dośrodkowaniu Arc 'teryx z Dnia 1.

Urząd był w zasadzie podzielić na dwie części: zimne dzwoniących z tyłu, i brokerów w przodzie. Zimne rozmówcy byli ubrani w Van Heusen koszule i krawaty nic zbyt drogie. Chłopaki z przodu były sportowych Armani, Boss, zaczesane do tyłu włosy.

Oni dają spotkania w plecy do zimnych rozmówców, gdzie oni rozerwać $ 100 rachunki, rzucać je na podłodze i powiedzieć im: 'Czy chcesz Puma być przegrany przez całe swoje życie, czy chcesz, aby coś ze swojego życia? Czy Opancerzona Opona Tłuszczowa 3 chcesz być bogaty? ' W motywacyjne spotkania w godzinach porannych były niesamowite.

Porush dał spotkań, w których mają się obrażać ludzi na podstawie ich wyników. Mawiał: 'Doug, sprzedał 1000 akcji, udziałów w ciągu ostatnich trzech tygodni Wiesz, trzeba mieć poderżnął gardło, gdy zostały golenia rano.'.

On wyjdzie w innym czasie, zupełnie duszone z jego umysłu na Quaaludes. Stojak na biurku, a następnie spaść na podłogę. Albo to on wyjdzie zły, podnieś komputer i są to stare monitory CRT i rozbić go na podłodze tak trudne, jak mógł. I będzie tak: 'Jesteście bandą nieudaczników f chyba naciśnięciu tego f magazynowego!'

'Kupię ci samochód'

Dla mnie to był Van Heusen na początku. Pracował mój ogon off. Było to skrypt z tych wszystkich okoliczności faktyczne, minęły w biurze stale, z lepszymi okoliczności faktyczne stronach. Jeśli ktoś mówi: 'Muszę porozmawiać z moją żoną po pierwsze,' powiedział pan: 'Czy twoja żona rozmawiać z wami, zanim ona kupuje futro? Nie.'

pokazałem dużo inicjatywy i ja byliśmy późno. Byłem teraz w garnitury Armaniego, Ferragamo buty, krawaty Valentino. Chciałbym zatrzymać się całą noc. Chciałbym dostosowywać godziny, aby zadzwonić do potencjalnych klientów w domu. Wszystko co musiałem zrobić, to przejść obok żony. Faceci byli bardziej zrelaksowany rozmawiać w domu. Byli gotowi słuchać trochę więcej.

Danny oferowane kupić samochód gdybym otworzył 30 rachunków w ciągu miesiąca. Zjadłem dziesiątki Quaaludes, wbity moich klientów i dostał rachunki 30, ale dwa likwidacji nie płacąc. Więc Danny powiedział: 'Będę cię co wynajmować samochód sportowy chcesz.'

wybrałem czerwony Porsche 911 wciąż nie miał prawa jazdy.

Belfort był za kulisami, ale Boga, ponieważ wszystko było jego pomysłem. Był czczony jak nic innego. Nie był to imponująca figura pod względem wielkości wzrostu lub wagi, ale wiedział, że wszystko, co robisz, samochód byłeś jazdy, kobiety spałeś z tymi lekami ci brali, zabawy miałaś było wszystkim ze względu na niego.

Bait and switch

Masz na telefon i pchnął akcji, że ludzie wiedzą, powiedzmy, Dr Pepper. Ale potem powiedział: 'Naprawdę, to jest moje IPO właśnie tam idę, aby ci najwięcej pieniędzy.' Masz konto, a następnie zaczął sprzedawać je na naszych IPO bardzo kuszące początkowo, ale jeśli kupiłeś, straciłeś. Nie było sposobu, aby wygrać.

Żartowaliśmy, że kiedyś dostać parę tyłków z ulicy, rzucać je pod prysznicem, włożyć garnitur i krawat na nich i powiedzieć: 'Słuchaj, kolego, w ciągu najbliższych kilku godzin, jesteś prezydent Czech Industries '.

Gdy stado upadł, mentalność, że nawet jeśli stracił tysiące dolarów chcesz kupić więcej, a nie w odniesieniu do klienta, że ​​rozbiła, można by powiedzieć, że Nike Air Max 90 Damskie Buty Zielone Jabłko Allegro jest notowany z dyskontem. I udało się, bo każdy chce zarabiać pieniądze.

Chciałeś nazwać ludzi, którzy nie byli w stanie; nie chciał im pukanie do drzwi.

Ale nie były to babcie byliśmy dzwoniąc na telefon. Były inwestorów kwalifikowanych, którzy mieli w zasadzie nałóg hazardu. W moim umyśle, po prostu nie mogę sobie wyobrazić, jak jakiś facet w Teksasie, który nigdy nie widział mnie, że nigdy nie spotkał mnie może mi wysłać do $ 50,000. Ja po prostu nie rozumiem, jak to zrobić.